Alle veilingitems van Pieten on Tour zijn aan onze stichting aangeboden om geld mee op te halen voor het goede doel: Voor kinderen die onder de armoedegrens (o.a. voedselbank) opgroeien bestaat de kans dat Sinterklaas hun huisje voorbij rijdt. Met huisbezoekjes van Sint en/of Pieten, maar ook met de opbrengst van onze veiling zorgen wij ervoor dat deze kinderen tóch een onvergetelijk Sinterklaasfeest kunnen vieren!

Geen actieve veilingen

Eerst eindigend

Kleine knuffel leeuw hoogte 20 cm.

€1

Details!

Weekend 6 persoons Chalet de Zilverreiger + sauna op RCN Zeewolde t.w.v. € 400.00

€170

Details!

Clearplex beschermfolie Cadeaubon 1

€6

Details!

Clearplex beschermfolie Cadeaubon 2

€5

Details!

Clearplex beschermfolie Cadeaubon 3

€5

Details!

Clearplex beschermfolie Cadeaubon 4

€5

Details!

Clearplex beschermfolie Cadeaubon 5

€5

Details!

Waardebon t.w.v. € 200.00 voor een prachtige Tattoo van Get-Inked

€100

Details!

Privé paardrijles t.w.v. € 44.00 bij Ruitersportcentrum Zeewolde

€27.5

Details!

Scentchips een heerlijke geur voor in huis t.w.v. € 20.00

€6

Details!

Prachtige warme zachte zwarte plaid t.w.v. 15.00

€6

Details!

Een ontspannende gezichtsbehandeling t.w.v. € 45.00

€28

Details!

Prachtig wandrek voor tegen de muur t.w.v. € 29.95

€10

Details!

Wijnproeverij voor 4 personen in Nijkerk t.w.v. € 125.00

€80

Details!

Ray-Ban zonnebril inclusief Ray-Ban brillendoos en een flesje Glasklara t.w.v. € 149.00

€65

Details!

Super fijne Lyra kleurpotloden t.w.v. € 12.50

€6

Details!

Bon 1 de ramen laten wassen door Glasbewassing t.w.v. € 15.00

€9.5

Details!

Bon 2 de ramen laten wassen door Glasbewassing t.w.v. € 15.00

€10

Details!

Bon 3 de ramen laten wassen door Glasbewassing t.w.v. € 15.00

€10

Details!

Ontspannende voetmassage t.w.v. € 45.00

€20

Details!

Haarspeld

€0

Details!

Haarspeld 2

€0

Details!

Kralen armband 1

€1.5

Details!

Kralen armband 2

€1.5

Details!

Kralen armband 3

€1.5

Details!

Kralen armband 4

€1.5

Details!

Kralen armband 5

€1.5

Details!

Kralen armband 6

€1.5

Details!

Kralen armband 7

€1.5

Details!

Kralen armband 7

€1.5

Details!

Kralen armband 8

€1.5

Details!

Matel racing car

€5

Details!

Bestlock "lego"auto

€0

Details!

Barby huisje

€5

Details!

Bliksem McQueen tablet

€2

Details!

Cars Carrea First

€10

Details!

High Way puzzel

€0

Details!

Holle Bolle Beuken Boom

€0

Details!

Houten Klok

€1

Details!

K32 Dansmat

€7.5

Details!

Klein figuurtje Paddeltje

€0

Details!

Klein figuurtje Pardoes Fata Morgana

€0

Details!

Kleurboek De Kabouter

€2.5

Details!

Knuffelbeer

€2

Details!

Grote Minion

€0

Details!

Mould & Paint Unicorn

€0

Details!

Oud Hollands Ganzenbord

€0

Details!

Nerf Hebelo

€2

Details!

Klein figuurtje Carnaval Festival

€0

Details!

Klein figuurtje Pardoes Valentijn

€0

Details!

Peppa boekje

€1

Details!

Klein figuurtje Pietertje Muis

€0

Details!

Racers spel

€0

Details!

Monopoly reissspel

€1.5

Details!

Vier op een rij reisspel

€3

Details!

Zachte knuffel olifant

€2

Details!

Zachte knuffel

€2

Details!

Zelf Popcorn bakken

€1

Details!

Lantaarn Mica Decorations t.w.v. € 30.00

€5

Details!

Spellendoos met 18 verschillende spelletjes

€1

Details!

Demolition Derby Puzzel 300 stukjes

€0

Details!

Disney puzzel 4 verschillende puzzels

€0

Details!

Ontdekken spelen en leren vanaf 3 jaar

€0

Details!

Balancing Game vanaf 3 jaar

€0

Details!

Frozen Puzzel 24 stukjes

€0

Details!

Jumbolino spel met dobbelstenen

€0

Details!

Woezel en Pip spelen en leren

€1

Details!

Puzzel van 1000 stukjes

€0

Details!

WASGIJ?4 Puzzel 1000 stukjes

€3

Details!

WASGIJ?2 Puzzel 150 stukjes

€0

Details!

Puzzel Zoek en Vind vanaf 3 jaar

€0

Details!

Puzzel van 1000 stukjes

€0

Details!

Puzzel Chicken drop

€0

Details!

Puzzel Airborne Ede

€0

Details!

Ja en Nee spelletje

€1.5

Details!

Bambie Puzzel 24 stukjes

€0

Details!

Waardebon voor verf t.w.v. € 75.00

€22

Details!

Doos 6 flessen Top wijn MontGras Quatro t.w.v € 54.00

€48

Details!

Instant Camera je foto is direct klaar t.w.v. € 79.00

€35

Details!

Lichaamsgerichte Coachsessie door Anna van der Wal t.w.v. € 99,00

€25

Details!

Kleine knuffel leeuw hoogte 20 cm. (1)

€2

Details!

Kleine knuffel leeuw hoogte 20 cm. (2)

€2

Details!

Kleine knuffel leeuw hoogte 20 cm. (3)

€2

Details!

Kleine knuffel leeuw hoogte 20 cm. (4)

€1

Details!

Kleine knuffel leeuw hoogte 20 cm. (5)

€1

Details!

Kleine knuffel leeuw hoogte 20 cm. (6)

€1

Details!

Kleine knuffel leeuw hoogte 20 cm. (7)

€1

Details!

Kleine knuffel leeuw hoogte 20 cm. (8)

€1

Details!

Grote knuffel leeuw hoogte 40 cm. (1)

€4

Details!

Grote knuffel leeuw hoogte 40 cm. (2)

€2

Details!

Grote knuffel leeuw hoogte 40 cm. (3)

€2

Details!

Grote knuffel leeuw hoogte 40 cm. (4)

€2

Details!

Grote knuffel leeuw hoogte 40 cm. (5)

€2

Details!

Rijgen met kralen

€1

Details!

Wij werken alleen met vrijwilligers en sponsoren, waardoor we de volledige opbrengst kunnen gebruiken voor de aankoop van sinterklaascadeaus. Kijk voor meer info op www.pietenontour.nl

 Vind ons op Instagram @pietenontour

uitleg en voorwaarden

×