Veiling

Eindigt binnen:

Hoogste bod

€2.00

Bid History

  • Karin €2.00

Kerst breiwerkje in lijst

  • Stad : not specified
  • Stad : not specified
  • Startdatum: 2020-11-16 12:08:00
  • Einddatum: 2020-12-03 21:00:00
  • Current bid : €2
  • Publiceren: November 16, 2020
  • Modified: November 16, 2020

Omschrijving :

Aangeboden door Lenne Straalman: een Kerst breiwerkje wat ingelijst is.

Net even iets anders en hoe leuk om te geven!

Natuurlijk komt het uiteindelijk geboden bedrag volledig ten goede aan het doel waarvoor Stichting Pieten on Tour zich inzet.​​

​

Profiel

14 bekeken

uitleg en voorwaarden

×