Veiling

Eindigt binnen:

Hoogste bod

€100.00

Bid History

  • Ron €100.00
  • Trucker63 €75.00
  • Ron €70.00
  • Trucker63 €66.00
  • Ron €65.00
  • Trucker63 €61.00
  • Ron €60.00
  • Trucker63 €56.00
  • Ron €55.00
  • Trucker63 €51.00
  • Ron €50.00
  • Trucker63 €41.00
  • Ron €40.00
  • Trucker63 €36.00
  • Ron €35.00
  • Leo €30.00

Beeld The Sky is the Limit

  • Stad : not specified
  • Stad : not specified
  • Startdatum: 2019-11-21 13:42:00
  • Einddatum: 2019-12-04 23:30:00
  • Current bid : €100
  • Publiceren: November 21, 2019
  • Modified: November 21, 2019

Omschrijving :

Voor onze veiling is er een prachtig beeld aangeboden "The Sky is de Limit".

Sculptuur, verbronsd van Hans Kuyper: "Als mensen elkaar ondersteunen, is er niets onmogelijk. Daardoor wordt The Sky teh Limit" T.w.v. € 100.00

Afmetingen 18 x 8 x 27 cm (incl. sokkel).

Natuurlijk komt het uiteindelijk geboden bedrag volledig ten goede aan het doel waarvoor Pieten on Tour zich inzet.

Profiel

225 bekeken

uitleg en voorwaarden

×