Veiling

Eindigt binnen:

Hoogste bod

€50.00

Bid History

  • Achterberg €50.00
  • Miek €30.00

Beeld "The Sky Is The Limit"

  • Stad : not specified
  • Stad : not specified
  • Startdatum: 2020-11-16 18:35:00
  • Einddatum: 2020-12-03 21:00:00
  • Current bid : €50
  • Publiceren: November 16, 2020
  • Modified: November 16, 2020

Omschrijving :

Aangeboden door één van onze medewerkers: een prachtig beeld "The Sky Is The Limit" t.w.v. € 100.00.

Sculptuur, verbronsd van Hans Kuyper äls mensen elkaar ondersteunen, is niets onmogelijk. Daardoor wordt "The Sky Is The Limit".

Afmetingen 18 x 8 x 27 (incl. sokkel).

Natuurlijk komt het uiteidelijk geboden bedrag volledig ten goede aan het doel waar Pieten on Tour zich voor inzet.

Profiel

283 bekeken

uitleg en voorwaarden

×